Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2018
Úložný box s vrchnákom »Zajac«

Úložný box s vrchnákom »Zajac«

Aby sme dosiahli poriadok, na to sa perfektne hodí tento úložný box. V tejto pravouhlej škatuli s vrchnákom a dvomi držadlami možno skladovať hračky a plyšiaky bez toho, aby sa k nim dostal prach. Na jednej strane ponúka veľa odkladacieho priestoru a na druhej strane sa dá poskladať, čo šetrí miesto. Dno boxu – rovnako ako jeho bočné steny – sú spevnené a možno ich pred zložením boxu vybrať.

Naposledy v ponuke: CW4/2018  Pestrá móda nielen do dažďa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.