Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Úložný box pod posteľ

Úložný box pod posteľ

Tento úložný box pod posteľ s výškou len cca 18 centimetrov sa výborne hodí pod väčšinu bežne predajných postelí a predstavuje tak vítanú možnosť, ako zmeniť doteraz nevyužité miesto na cenný úložný priestor. Ochrana pred prachom, nečistotami a moľami Vďaka vkladacím bočným stenám je úložný box pod posteľ neobyčajne stabilný a zaisťuje účinnú ochranu pred prachom, nečistotami a moľami. Má priehľadné okienko pre väčší prehľad, dvojcestný zips po celom obvode a držadlo.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.