Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Úložný box na okuliare

Úložný box na okuliare

S týmto boxom na uloženie až piatich okuliarov bude koniec hľadaniu: Či už okuliare na čítanie, slnečné okuliare alebo dioptrické okuliare – všetky budú uložené rýchlo poruke, usporiadane a predovšetkým budú chránené pred prachom a poškriabaním, a to na jednom jedinom mieste. Úložný box na okuliare je vo vnútri vyložený kvalitným umelým zamatom a zvonka zaujme ľanovým vzhľadom a sponou vo vzhľade kože. Veko s magnetickým uzáverom sa dá pohodlne otvárať a udrží box bezpečne uzavretý.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje