Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Úložný box na káble

Úložný box na káble

Dekoratívny manažment káblov Na pracovisku je často potrebné veľké množstvo káblov, ruka v ruke s tým však vzniká neporiadok, ktorý nie je veľmi pekný na pohľad. Tento úložný box na uschovanie káblov a predlžovacích káblov so zásuvkami poskytuje dekoratívny úložný priestor na jednu bežne predajnú rozbočku a v nej zasunuté nabíjacie káble – takto budete mať doma alebo v kancelárii vždy centrálnu nabíjaciu stanicu a vyhnete sa neporiadku v kábloch. Možno ho použiť aj ako odkladaciu plochu na smartfóny Pogumované veko s otvorom na káble slúži zároveň aj ako odkladacia plocha na smartfóny a vetracie otvory vo veku a v dne zabraňujú prehriatiu rozbočky. Vďaka protišmykovým silikónovým podložkám na ochranu povrchov možno box bez obáv umiestniť aj na chúlostivejšie podlahy alebo nábytok.
14,99 €
14,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.