Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2018
Úložný box na darčekový papier

Úložný box na darčekový papier

Usporiadané a bezpečné uloženie darčekového papiera a spol. V tomto úložnom boxe budú usporiadane a bezpečne uložené rolky darčekového papiera a všetky drobnosti, ktoré sú potrebné na balenie, ako napríklad pásky, stuhy a menovky na darčeky. S dĺžkou približne 90 cm je box vhodný na bežne predajné rolky darčekového papiera, tie sú v boxe upevnené pomocou dvoch elastických popruhov. Hlavný priestor úložného boxu možno rozdeliť na dve priehradky vďaka deliacej stene a v dvoch dodatočných priehradkách zo sieťoviny na veku si nájde miesto príslušenstvo, ako napríklad lepiaca páska a nožnice. Pohodlný dvojcestný zips umožňuje dobrý prístup k obsahu boxu. Dno a bočné steny sú zosilnené pre lepšiu stabilitu. Tento pomocník sa jednoducho prenáša vďaka dvom držadlám.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2018  Zimný wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.