Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Úložné koše, 2 ks

Úložné koše, 2 ks

Všestranné použitie Oba tieto dekoračné koše ponúkajú v každej domácnosti vítaný odkladací priestor a môžu sa použiť napríklad ako koše na bielizeň. Dve veľkosti Tieto koše v rôznych veľkostiach majú po dva držiaky a dajú sa skladať, čím šetria miesto, keď sa nepoužívajú. Sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa dá utierať vlhkou handričkou, a každý kôš má plastový prstenec pre lepšiu stabilitu. Väčší kôs má zvinuteľnú textilnú vložku na otvore a dá sa pomocou sťahovacej šnúrky uzavrieť.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.