Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Úložné boxy s bočnými vreckami, 2 ks

Úložné boxy s bočnými vreckami, 2 ks

Tieto dva úložné boxy s vreckami pomáhajú dosiahnuť poriadok v zásuvkách alebo na prebaľovacom pulte. Dajú sa v nich prehľadne uložiť bielizeň, ponožky, doplnky a plienky v bežne predajnej veľkosti. Na bokoch každého boxu sa nachádzajú vrecká ako dodatočný úložný priestor – zmestia sa sem napríklad lieky či krémy. Držadlo umiestnené na bočnej strane uľahčuje vyberanie. Dno i bočné steny sú zosilnené. Dno možno vybrať, takže boxy sa dajú zložiť.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Oblečenie pre najmenších

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.