Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2018
Úložné boxy a vreckami, 2 ks

Úložné boxy s vreckami, 2 ks

Tieto úložné boxy s vreckami pomáhajú udržiavať poriadok v zásuvkách alebo na prebaľovacom pulte. Možno v nich prehľadne uskladniť bielizeň, ponožky, doplnky a plienky v bežne predávaných veľkostiach. Na bokoch škatule sa nachádzajú držadlá na jednoduché vytiahnutie a vrecká ponúkajúce priestor navyše – tu nájdu svoje miesto napríklad malé hračky. Dno je – rovnako ako bočné steny zosilnené a možno ho pred zložením boxu vybrať.

Naposledy v ponuke: CW4/2018  Pestrá móda nielen do dažďa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.