Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2018
Úložné boxy, 3 ks

Úložné boxy, 3 ks

S týmito tromi úložnými boxmi s tromi vyberateľnými vložkami na variabilné rozdelenie na priehradky môžete uschovať, usporiadať a prenášať všetky možné potreby. Jeden box s výškou približne sedem centimetrov a ďalšie dva boxy s výškou približne päť centimetrov možno používať jednotlivo alebo v kombinácii, dajú sa ukladať na seba a sú vybavené bočnými zaklapávacími uzávermi. Aby ste mali vždy poruke vhodný box Súčasťou súpravy je veko s držadlom na jednoduché prenášanie, ktoré sa hodí na každý box. Majú dodatočnú vložku s držiakmi až na 34 cievok – a ak ich pri ručných prácach nebudete potrebovať, sú vhodné aj na uloženie a prenášanie potravín.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.