Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2013
Úložná skrinka

Úložná skrinka

Integrovaná vyberateľná časť s priehradkou na bielizeň. Vrchné čelné dvierka možno namontovať tak, aby sa otvárali na obidve strany. S 2-mi policami nastaviteľnými do 3-och rôznych výšok. Vyberateľná časť má hore priehradku na bielizeň a dole priehradku so zábradlím. Z drevotriesky povrchovo upravenej melamínovou živicou. Zábradlie a rúčky z plastu. Vrátane montážneho materiálu.
79,95 €
79,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Kredenc

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
549,00 € Quickshop