Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW27 2012
TV/HiFi dokovacia stanica

TV/HiFi dokovacia stanica

Jednoduchý prenos hudby, fotiek alebo videozáznamov z iPodu/iPhonu do zvukového systému a TV prijímača. Pohodlná obsluha pomocou diaľkového ovládania. Funkcia nabíjania iPodu a iPhonu počas prevádzky spolu s automatickým ukončením nabíjania. 6 adaptérov na iPod classic, iPod touch 4G, iPod nano (4. a 5. generácie), iPhone 3GS a iPhone 4. Vrátane ochranného krytu, sieťového adaptéra, AV kábla a S-video kábla.
34,95 €
34,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW27/2012  Technika & lifestylové nápady

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.