Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Triediaci box so zásuvkami

Triediaci box so zásuvkami

Perfektný poriadok a prehľad V tomto boxe so zásuvkami budú skrutky, klince, gombíky a ďalšie maličkosti, ktoré potrebujete pri domácich prácach alebo majstrovaní, uložené poriadne a prehľadne. V tomto boxe nájdete tri zásuvky s celkovo 34 vložkami: jednu zásuvku so 16 vložkami, druhú s desiatimi vložkami a tretiu s ôsmimi. Každá zo zásuviek má úchytku a praktické zaklapávacie uzávery. Priehľadné poklopy garantujú dobrý prehľad.
34,95 €
34,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Pre domácich majstrov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.