Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Pripravení na perfektný workout

Vybavenie na fitness a jogu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Všetko fit!

Outfity a športové potreby pre fitnes tréning

  
  
  
   
 
niekoľko kusov
 
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • Balančné podložky, 2 ks
14,99
Náhľad
TchiboCard cena*12,99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 
Trénujte efektívne

S týmto donutom nepriberiete

S donutom na fitnes trénujete efektívne a cielene mnohé skupiny svalov. Stabilizačné cvičenia okrem toho posilňujú celé telo. Praktický plagát s návodom ako cvičiť je súčasťou dodávky.

S jogou v sebe prebuďte silu

Funkčné outfity a doplnky na jogu

 
Udržateľne dobré

Máme radi biobavlnu!

Bavlna pre naše športové oblečenie pochádza z ekologického hospodárstva. Tým šetríme vodu, pôdu, ľudí aj životné prostredie. Mimochodom: viac ako 85 % našich textílií sa už dnes vyrába s biobavlnou.
 
Okrúhla vecička

Pre silné svalstvo

S týmto kruhom na pilates sa vďaka tlaku proti odporu kruhu dajú posilňovať rôzne skupiny svalov – ramená, svalstvo hrudníka, nohy alebo chrbát."

Upokojte sa

Pohodlné oblečenie na meditáciu a oddych

Zvoľnite

Pohodlné vzhľady a praktickí sprievodcovia

 
Tip na zababušenie

Úžasná premena

Táto obojstranná bunda sa hodí tak na tréning pri nízkych teplotách, ako aj na oddych po ňom. Jedna strana bundy je z priedušného mikroflísu, druhá zo super mäkkého plyšu.

Pre nové rekordy

Oblečenie pre šport a fitness pre mužov

  
   
 
  • Športové nohavice
Priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú
19,99
Náhľad
 
  • Športová bunda
Je priedušná, dobre odvádza vlhkosť a rýchlo schne vďaka úprave DryActive Plus
24,95
Náhľad
 
  • Trojštvrťové športové nohavice
Sú priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú vďaka úprave DryActive Plus
14,99
Náhľad
 
  • Športové nohavice
Priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú
14,99
Náhľad
 
 

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.