Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Základné kúsky pre mužov

Denná a nočná bielizeň

Nová kolekcia bielizne a domáceho oblečenia pre pánov prináša klasické farby, ako je biela, modrá a odtiene sivej spolu s grafickými vzormi. A to všetko navyše aj s ekologicky vyrobenou bavlnou! Takmer škoda nosiť ich len pod oblečením!

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie.

Pohodlnejšie to nejde

Styling vhodný na cesty

Štýlová klasika pod oblečenie

Výrobky starostlivosti pre neho

 
   
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.