Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Tortová forma so skleneným dnom

Tortová forma so skleneným dnom

Pečenie, krájanie a servírovanie tort a koláčov v jednom: Táto tortová forma vhodná do rúry na pečenie a mrazničky sa skladá zo silikónového okraja a skleneného dna. Ak ich zložíte dokopy, nehrozí vytekanie cesta. Silikónový okraj tortovej formy s vnútorným priemerom približne 22 cm sa po pečení dá jednoducho uvoľniť a ľahko sa čistí. Súčasťou balenia formy je aj návod na použitie a recept.

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.