Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Tortová forma so šablónami

Tortová forma so šablónami

Tortová forma s kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou GREBLON® B1 Keďže vnútorná strana tejto tortovej formy je vybavená kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou GREBLON® B1, hotový koláč sa po upečení dá bez problémov vybrať z formy. Cesto sa neprichytáva a forma sa dá potom ľahko vyčistiť ručne. Je žiaruvzdorná do 230 °C. Tortová forma s dnom, z ktorého nevyteká cesto, a s 2 dekoračnými šablónami Tortová forma má dobre tesniace dno, z ktorého nevyteká cesto, a vďaka dvom šablónam na zdobenie hotového koláča kakaovým práškom alebo práškovým cukrom umožňuje vytvoriť veľmi nápadité kreácie – na začiatok však môžete použiť aj priložený recept.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.