Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Textilný regál na topánky s 12 priehradkami

Textilný regál na topánky s 12 priehradkami

Tento textilný regál na topánky s veľkorysými rozmermi a kovovým rámom sa výborne hodí do šatne alebo predsiene – keďže je však z odolných materiálov, môže slúžiť aj na uskladnenie sezónnych topánok v pivnici. Regál má deväť priehradiek na topánky a tri priehradky na čižmy. V každej priehradke je miesto na jeden pár – takto budú topánky hneď aj prehľadne roztriedené. Regál na topánky sa dá rýchlo namontovať a zostaviť.
39,95 €
39,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.