Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Textilný kufor
Žiaľ už vypredané

Textilný kufor, malý

39,95 € vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Z ľahkého materiálu ripstop
  • S vyberateľnou taškou na notebook
  • Vhodný ako príručná batožina

Textilný kufor, malý

Číslo produktu: 59312

Ľahká váha

Tento kufor je absolútnou ľahkou váhou. Pretože je vrchný materiál zo špeciálne tkaného materiálu ripstop navyše obzvlášť stabilný a odolný proti roztrhnutiu, je tento kufor perfektnou voľbou pre každého, kto rád cestuje bez komplikácií.

Ľahká manipulácia

S touto batožinou novej generácie je namáhavé nosenie kufrov minulosťou. Vďaka dvom kolieskam otáčajúcim sa o 360° a zaistiteľnej teleskopickej rukoväti je premiestňovanie kufra z bodu A do bodu B hračkou. Manipuláciu uľahčujú aj dve držadlá – jedno hore a druhé na boku – a štyri nožičky po stranách.

Ideálny na krátky výlet alebo služobnú cestu

Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa tento malý textilný kufor perfektne hodí ako príručná batožina. Ideálny na služobné cesty je aj vďaka vyberateľnej taške na notebook, ktorá je uložená na dosah ruky v nakladanej priehradke na zips, čo oceníte v prípade kontroly príručnej batožiny.

Šikovné detaily

Tento textilný kufor Vás presvedčí šikovnými detailmi od dobre premysleného vnútorného priestoru s upevňovacími popruhmi a priehradkou zo sieťoviny cez veľké nakladané vrecko na zips až po praktický dvojcestný zips s očkami na batožinový zámok.

Farba:

čierno-hnedá

Materiál:

vrchný materiál 100 % polyamid
podšívka 100 % polyester

Rozmery:

(š x v x h) vonkajšie rozmery cca 34 x 53 x 23 cm
vnútorné rozmery cca 33 x 44 x 16 cm

Objem:

cca 20 l

Hmotnosť:

cca 2,2 kg

Ripstop

Ripstop je špeciálne tkaný materiál s mriežkovou štruktúrou, ktorý sa vyznačuje vysokou stabilitou a odolnosťou proti roztrhnutiu a rozširovaniu prípadného natrhnutia. Táto nylonová alebo polyesterová tkanina je navyše známa svojou neobyčajnou ľahkosťou.

Cestovná batožina Tchibo – preverená do posledného detailu

Pre všetky výrobky Tchibo platia vysoké kvalitatívne meradlá. Pri našej cestovnej batožine sa pritom najväčší dôraz kladie na jej funkčnosť, použitý materiál, spôsob spracovania a bezpečnosť. S cieľom splniť naše vysoké akostné štandardy je v nezávislých skúšobných ústavoch náročnými testami posudzovaná farebná stálosť batožiny, vlastnosti a nosnosť materiálu i dodržiavanie nariadení týkajúcich sa obsahu škodlivín. Okrem toho bežné kufre, kufre na kolieskach i cestovné tašky podstupujú v rámci procesu zaisťovania kvality spoločnosti Tchibo celý rad mechanických testov. Dobrá kvalita – dobré cestovanie!

Test pádom

Kufor je naplnený a musí vydržať tri voľné pády na kovovú dosku z výšky jedného metra.

Test držadiel

Statický test spočíva v tom, že naplnený kufor visí na držadle tri dni, pri dynamickom teste je naplnený kufor 1 000-krát prudko zdvihnutý.

Test na schodoch

Kufor naplnený vecami musí zvládnuť transport hore a dolu po 20 000 schodoch s výškou 9 cm – a to pri 10 000 opakovaniach.

Test zipsu

Tu je testovaná trvanlivosť zipsu a odolnosť jazdca proti oderu.

Kvalita

Informácie o kvalite

TCM je značka kvality, ktorá označuje vynikajúcu kvalitu produktu.

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

59312

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Exkluzívne:

Dostupné iba v e-shope

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.