Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2018
Termoska

Termoska

Perfektná na kávu alebo čaj Táto kanvica udržuje chutné nápoje dlho horúce alebo studené: Na to slúži ručne vyrobená dvojitá sklenená banka vnútri s trvácnym vákuom. Hodí sa na chuťovo neutrálne uskladnenie a obzvlášť dlho udržuje konštantnú teplotu. Výlevka sa dá pohodlne uzavrieť stlačením gombíka. Veko má spoľahlivé silikónové tesnenie a vďaka zabudovanému náustku je presné a rovnomerné vylievanie úplne jednoduché. Aj optický pôžitok Veko, nalievací okraj a rukoväť sú chrómované do vysokého lesku a spolu s kvalitnou kanvicou z ušľachtilej ocele pôsobia ako jeden kus.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje