Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Teplomer na pečenie a grilovanie s Bluetooth®

Teplomer na pečenie a grilovanie s Bluetooth®

Táto kuchynská pomôcka sa vyzná v najrôznejších druhoch mäsa a presne vie, čo to-ktoré pečené mäso potrebuje. Teplomer na pečenie a grilovanie má nastavenia pečeného mäsa pre hovädzie mäso, teľacie mäso, jahňacie mäso, bravčové mäso a kuracie mäso a štyri voliteľné stupne prepečenia – rare, medium-rare, medium a well-done. Odnímateľný senzor z kvalitnej ušľachtilej ocele 18/10 má dosah až 30 metrov vo voľnom priestranstve. Presne odmeria teplotu pri pečení a vydá signál pri dosiahnutí želaného stupňa prepečenia. Teplomer na pečenie a grilovanie sa dá použiť aj ako samostatný teplomer.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.