Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2017
Teleskopická stierka na okná s ohybnou hlavou

Teleskopická stierka na okná s ohybnou hlavou

S týmto pomocníkom do domácnosti umyjete a dôkladne vyčistíte aj vysoké, napríklad strešné okná bez námahy. Teleskopická rukoväť sa dá vytiahnuť až do dĺžky asi 90 centimetrov a ohybná hlava sa dá nastaviť do požadovaného uhla. Hubica zo silikónu umožňuje stieranie bez šmúh, utierka a stierka sa dajú stlačením gombíka dať dole – dajú sa teda použiť samostatne alebo v kombinácii. Kvalitné mikrovlákna Optimálne čistenie: Prach a nečistota sa rozpustia a jemné vlákna ich zotrú.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW42/2017  Veľké upratovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.