Tchibo Gold Selection Crema

7,99
€/100g 4,44
vrátane DPH
  • Na sklade
Termín dodania
Po, 10.10.2022 – Str, 12.10.2022
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Dodanie do kamenného obchodu: žiaľ, nie je možné
  • Instantná káva
  • Bohatá chuť a zlatistá zamatová pena

Tchibo Gold Selection Crema

Číslo produktu 57559
Káva Tchibo Gold Selection Crema sa vyznačuje bohatou chuťou a intenzívnou arómou v spojení s výnimočnou zamatovou penou. Káva pre všetky chvíle, keď si chcete dopriať malé potešenie len pre seba.
180 g (instantná káva)

Uvedené ceny platia výhradne pre objednávky cez internet.
S instantnou kávou Tchibo si veľmi jednoducho pripravíte Vašu obľúbenú kávu: do bežnej šálky na kávu dajte 1 kopcovú čajovú lyžičku a do veľkej šálky 2 kopcové čajové lyžičky instantnej kávy, zalejte horúcou vodou a premiešajte – a káva je hotová.

Na skladovanie našej instantnej kávy odporúčame hermeticky uzatvorenú sklenenú nádobu odolnú proti vlhkosti, v ktorej ste kávu kúpili. Aby ste kávu chránili aj pred priamym slnečným žiarením, sklenenú nádobu skladujte ideálne na tmavom mieste, napríklad v špajze alebo kuchynskej skrinke.

Po prvom otvorení by ste instantnú kávu Tchibo mali spotrebovať do 4 týždňov.
100 % Tchibo Arabica z trvalo udržateľnej produkcie
Najkvalitnejšia Arabica vzniká len v optimálnych podmienkach.

Aby sme Vám aj v budúcnosti mohli ponúknuť vynikajúcu kvalitu, pre naše kávy Privat Kaffee používame len kávu z certifikovaných fariem Rainforest Alliance.

V spolupráci s nezávislou organizáciou na ochranu životného prostredia Rainforest Alliance podporujeme trvalo udržateľné zlepšenie životných podmienok pre ľudí a zachovanie prírody v krajinách pôvodu našich káv.
www.rainforest-alliance.org

Projekt Mount Kenya
Okrem toho v rámci našich vlastných projektov podporujeme pestovateľov kávy a ich rodiny v pestovateľských oblastiach, ako napr. v Keni, Guatemale a Kolumbii. Takto okrem iného podporujeme aj pestovateľky v Mount Kenya, aby získali prístup k pitnej vode. Viac o projekte sa dozviete na: www.tchibo.de/mount-kenya

Praženie
Každú kávu určenú pre kávy Privat Kaffee pražíme oddelene na zošľachtenie jej arómy.

Len tak sa môže najlepšie rozvinúť nezameniteľný charakter jej pôvodu, ktorý každej káve Privat Kaffee dodáva osobitú chuť.

Číslo produktu:

57559

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.