Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2017
Taštička s náhradným akumulátorom powerbank

Taštička s náhradným akumulátorom powerbank

S náhradným akumulátorom powerbank – mobilné napájanie na cesty Dokonalé usporiadanie a napájanie prúdom na cestách za každých okolností. Táto malá čierna taštička s odnímateľným pútkom na ruku pôsobí na prvý pohľad veľmi nenápadne. Vo vnútri sa nachádzajú jedna priehradka na zips a tri priehradky na platobnú kartu, občiansky preukaz a podobne. V taštičke len tak mimochodom a v elegantnom balení čaká na použitie aj náhradný akumulátor powerbank ako mobilný zdroj prúdu pre všetky bežné smartfóny a iné zariadenia nabíjateľné pomocou USB s Micro USB pripojením. Vyberateľný akumulátor s kapacitou 4 000 mAh až na dve nabitia akumulátora možno používať aj samostatne. Kontrolka nabíjania s modrými LED zobrazuje aktuálnu kapacitu. Súčasťou balenia je aj Micro USB nabíjací kábel.

Naposledy v ponuke: CW52/2017  Zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.