Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Taštička na lieky

Taštička na lieky

V tejto taštičke na lieky, ktorú je možné naplniť podľa potreby, budete mať aj na cestách poruke všetky nevyhnutné lieky – usporiadane rozdelené a bez dlhého hľadania. Do taštičky sa, samozrejme, zmestí aj vybavenie na poskytnutie prvej pomoci a môže teda slúžiť ako dôležitá pohotovostná taštička. Má všitý diel zo sieťoviny vo veku, dve priehľadné vnútorné vrecká a dno je vybavené zásuvnými priehradkami. Kompaktná taštička má zapínanie na zips po celom obvode.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.