Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Tak chutí radosť

Vianočné pečenie a čas na kávu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Zábavné pečenie pre veľkých a malých

Vykrajovacie formičky a príslušenstvo na pečenie

Recept: Takto sa linecné koláčiky perfektne podaria

Suroviny:

250 g múky
100 g cukru
200 g margarínu
150 g mletých mandlí
1 balíček vanilínového cukru
1 vajce
jahodový lekvár, práškový cukor

1. Múku, cukor, manle, vanilínový cukor, margarín a vajce zmiešajte a zamieste. Nakoniec cesto zabaľte do potravinovej fólie a na cca 60 min. odložte do chladničky.
2. Cesto na múkou posypanej pracovnej ploche vyvaľkajte a vykrajovacími formičkami Tchibo vykrojte koláčiky.
3. Koláčiky poukladajte na plech vyložený papierom na pečenie a pri 200 stupňoch pečte asi 10 až 12 minút.
4. Lekvár zohrejte v hrnci a po upečení natrite na koláčiky bez otvoru. Potom ich prikryte zodpovedajúcimi koláčikmi s otvorom.
5. Vykrojené otvory potom ešte trochu naplňte lekvárom a hotové koláčiky posypte práškovým cukrom.

Rozprášiť radosť z očakávania

So súpravou airbrush možno nádherne zdobiť nielen keksy, ale aj torty.

Vďaka piatim rýchlostným stupňom sa môžete pomaly osmeľovať pri práci s technikou airbrush

Kto to chce natrénovať, môže to skúšať na papier.
Pozrieť si súpravu airbrush
 
Vianoce ako sa patrí

Chrumkavo chutný vianočný čas!

Keď sa vznáša múka a práškový cukor všade naokolo, deti si pochutnávajú na sladkom ceste a v kuchyni to nádherne vonia po koláčikoch – vtedy stúpa radosť z príchodu Vianoc! Objavte teraz tých najlepších pomocníkov na pečenie, zdobenie a dekorovanie. Tak budú tohtoročné Vianoce o niečo zábavnejšie!

Nápady na vianočné pečenie

Podložky a formy na pečenie

 

Tak sa pečie dnes

Viac zábavy so silikónom

Prehľad výhod:

✓ Veľmi odolné proti teplu
✓ Netreba mastiť
✓ Nepriľnavá vrstva
✓ Lepšie sa vyberá
✓ Jednoduché čistenie
 

Pozvanie na adventnú kávu

Sviatočný riad a dekorácie na stôl

Pôsobivý vianočný čas

Adventný kalendár, vrecká na darčeky a vianočné dekorácie

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!