Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Tabuľa s písmenami

Tabuľa s písmenami

Štýlová dekoračná súprava na kreatívne nápady: Na tejto tabuli so 171 písmenami, číslami a symbolmi môžete umiestniť najrôznejšie správy alebo denné motá. Takto štýlovo vyniknú správy, výroky, zoznamy úloh alebo menu. Tabuľa sa dá jednoducho postaviť vďaka stojanu alebo bezpečne pripevniť na stenu pomocou závesného prvku. Súčasťou balenia súpravy je aj úložné vrecko na všetky znaky, ktoré ešte len čakajú na svoje využitie.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.