Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2017
Svietniky, 2 ks

Svietniky, 2 ks

Táto súprava svietnikov premení jednoduché čajové sviečky na ozdobný zdroj svetla, ktorý sa postará o príjemnú atmosféru na balkóne alebo terase. Svietniky sú z farebného skla a majú dekoratívne držadlá vo vzhľade kože s ozdobnými nitmi. Dĺžka horenia bežne predajnej čajovej sviečky v svietniku je približne štyri hodiny. Každý svietnik je vyrobený podľa tradičných remesiel a ručne fúkaný – každý kus je teda unikát.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW40/2017  Anglická inšpirácia do bytu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Plnoautomatický kávovar Esperto Caffè

Prvý plnoautomatický kávovar od Tchibo – perfektne nastavený na kávu od Tchibo
349,00 € Quickshop