Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2016
Sviečka z pravého vosku s LED

Sviečka z pravého vosku s LED

Teplé biele svetlo tejto sviečky z pravého vosku s LED je imitáciou horiacej sviečky a šíri príjemnú atmosféru. Svojím efektným prechodom farieb vytvorí sviečka pôsobivé akcenty napríklad na okennom parapete, schodoch do domu, na príborníku alebo ako dekorácia stola. S funkciou sfúknutia Sviečka má na spodnej strane vypínač a vďaka senzoru citlivému na vzduch ju možno zhasnúť aj sfúknutím. Bez nebezpečenstva požiaru Svetlo tejto sviečky je na nerozoznanie od svetla pravej sviečky. Pretože LED neprodukujú teplo, môžete túto sviečku postaviť aj do blízkosti textílií, ako napríklad závesov. Osvetlenie na batérie Sviečka je napájaná dvomi batériami AA typu LR06. Čas svietenia s jednou súpravou batérií je minimálne 200 hodín.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2016  Bývanie v pohode

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.