Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Svetelný záves s LED »Hviezdy«

Svetelný záves s LED »Hviezdy«

Toto vianočné osvetlenie vydávajúce teplé biele svetlo v byte za okamih vyčaruje pôsobivú atmosféru. Svetelná reťaz sa skladá z jednej veľkej hviezdy v strede a ôsmich malých hviezd po stranách z kvalitného akrylu, každá je s jednou LED. Má deväť priehľadných háčikov s prísavkami, pomocou ktorých možno svetelný záves jednoducho a flexibilne pripevniť – napríklad na okenný rám, ale aj na iných hladkých plochách, ako sú regály alebo skrine. S časovačom Svetelná reťaz vďaka časovaču sama spozná, kedy prichádza jej čas: Po približne šiestich hodinách sa automaticky vypne a po cca 18 hodinách sa znova zapne.
22,95 €
22,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.