Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Svetelná reťaz s micro LED, kvapky

Svetelná reťaz s micro LED, kvapky

S touto flexibilnou svetelnou reťazou môžete vyčarovať vianočnú atmosféru vždy inak a veľmi kreatívne: Je vyrobená z ohybného drôtu, ktorý umožňuje zdobenie podľa potreby. 20 LED vydávajúcich teplé biele svetlo sa postará o vianočnú atmosféru. Svetelná reťaz má zabudovaný časovač, vďaka ktorému sa po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa znova zapne.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.