Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2016
Svetelná reťaz s LED, strieborná

Svetelná reťaz s LED, strieborná

S touto LED svetelnou reťazou si aj počas tmavých jesenných večerov vytvoríte príjemnú atmosféru: 20 svetiel s LED prinesú do každej miestnosti dekoratívne teplé svetlo. Svetelná reťaz s časovačom Vďaka ohybnému drôtu sa dá reťaz individuálne prispôsobiť. Svetelná reťaz na batérie má časovač, ktorý šetrí energiu a automaticky sa asi po 6-tich hodinách vypne a po asi 18-tich hodinách zase zapne.
8,99 €
8,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW44/2016  Bývanie vo vidieckom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.