Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2018
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED a svorkami

Táto svetelná reťaz s dizajnom so svorkami upúta pozornosť už sama osebe – a poskytuje aj dodatočné miesto na fotografie alebo iné dekorácie, ktoré je možné pripevniť pomocou desiatich svoriek. Svetelnú reťaz možno umiestniť na ľubovoľné miesto a LED žiarovky vydávajú príjemne teplé biele svetlo. Funkcia časovača zaisťuje, že reťaz sa po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa tiež automaticky opäť zapne.
8,00 €
8,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky