Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED

Táto svetelná reťaz s LED v tvare klasických žiaroviek vyčaruje farebné akcenty – aj v záhrade, na balkóne alebo terase. LED sú pevne zabudované a svietia nazeleno, namodro, načerveno a naoranžovo. Zabudovaný časovač zaisťuje, že sa svetelná reťaz na batérie po šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa opäť automaticky zapne. Čas svietenia s jednou súpravou batérií je približne 200 hodín.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.