Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED

Táto svetelná reťaz s LED vyčaruje útulnú atmosféru v každej miestnosti a slúži aj ako pôsobivé osvetlenie v exteriéri. Svetelná reťaz s desiatimi lampiónmi v štyroch rôznych farbách poskytuje všestranné možnosti zdobenia, či už ako dekorácia na položenie, alebo zavesenie – posledný lampión je vybavený predlžovacím káblom a očkom na ľahké zavesenie. Svetelná reťaz s časovačom Vďaka zabudovanej funkcii časovača sa dekorácia s LED na batérie po šiestich hodinách automaticky vypne a po približne 18 hodinách sa automaticky opäť zapne. Takto bude vždy v rovnakom čase automaticky postarané o energeticky úsporné osvetlenie.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.