Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s guľôčkami do interiéru Táto svetelná reťaz s LED napájaná batériami s desiatimi guľôčkami v nežných farbách a v ozdobnom zavinutom vzhľade vydáva nádherne jemné, teplé biele svetlo. Na poslednej guľôčke sa nachádza predlžovací kábel a očko na ľahké zavesenie. Svetelná reťaz s LED a s funkciou časovača Vďaka zabudovanej funkcii časovača sa svetelná reťaz po šiestich hodinách automaticky vypne a po približne 18 hodinách sa automaticky opäť zapne. Takto sa vnútri vždy v rovnakom čase automaticky zapne pôsobivé osvetlenie, ktoré šetrí energiu. Výdrž s jednou súpravou batérií je až 200 hodín.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.