Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED

Nádherná zimná dekorácia. Týchto desať drevených domčekov s LED vydávajúcimi teplé biele svetlo vyzerá krásne ako pôsobivé vianočné osvetlenie. Svetelná reťaz s LED a časovačom Vďaka zabudovanej funkcii časovača sa osvetlenie napájané batériami po šiestich hodinách automaticky vypne a po približne 18 hodinách sa automaticky opäť zapne. Takto sa vo vianočne vyzdobenom domove vždy v rovnakom čase automaticky zapne pôsobivé osvetlenie, ktoré šetrí energiu.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.