Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2016
Svetelná reťaz s LED

Svetelná reťaz s LED

Táto svetelná reťaz s LED s desiatimi priehľadnými textilnými guľami vo vzhľade klbka ponúka veľa rôznych možností vytvorenia pôsobivého osvetlenia a rôznych dekorácií. Je vhodná do interiéru a má LED, ktoré vydávajú príjemné teplé biele svetlo. S predĺžením kábla a očkom na zavesenie Aby sa dali tieto textilné lampióny pekne naaranžovať napríklad v mise alebo iných nádobách, je kábel za poslednou guľou mierne predĺžený a má očko na zavesenie. Je priehľadný, vďaka čomu ho takmer nie je vidieť.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2016  Bývanie v pohode

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.