Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Svetelná reťaz s LED »Mušle«

Svetelná reťaz s LED »Mušle«

Táto svetelná reťaz s LED – skladajúca sa z desiatich dekoračných mušieľ vydávajúcich teplé biele svetlo – sa hodí do interiéru i exteriéru. Svetelná reťaz je na batérie a má časovač: Po približne šiestich hodinách prevádzky sa žiarovky automaticky vypnú a po ďalších asi 18 hodinách sa automaticky opäť zapnú. Reťaz spolu so závesným pútkom má celkovú dĺžku približne 250 centimetrov a čas svietenia s jednou súpravou batérií je približne 200 hodín.

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.