Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW7 2018
Svetelná reťaz s LED lampiónmi

Svetelná reťaz s LED lampiónmi

Pôsobivé svetlo Táto svetelná reťaz s desiatimi lampiónmi vydávajúcimi teplé biele svetlo vyčaruje príjemnú atmosféru – a vďaka prevádzke na batérie takmer všade! Lampióny z textilnej tkaniny odolnej proti poveternostným vplyvom sú v námorníckom dizajne a postarajú sa o pôsobivé osvetlenie. Do interiéru i exteriéru Na dlhom kábli sa na jednom konci nachádza priehradka na batérie a na druhom konci praktické závesné očko. Svetelná reťaz s LED má navyše funkciu časovača, vďaka ktorej sa svetlo po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách opätovne zapne.

Naposledy v ponuke: CW7/2018  Oblečenie a zariadenie do bytu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.