Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2018
Svetelná reťaz s LED »Eiffelova veža«

Svetelná reťaz s LED »Eiffelova veža«

Pôsobivá dekorácia s motívom Eiffelovej veže do interiéru Táto svetelná reťaz s LED s desiatimi kovovými Eiffelovymi vežami vnesie do interiéru osobitú francúzsku atmosféru. V malých kovových figúrkach sú zabudované LED vydávajúce teplé biele svetlo, ktoré zaistia príjemné osvetlenie. So zabudovaným časovačom Osvetlenie je na batérie a má zabudovanú funkciu časovača: Po približne šiestich hodinách sa svetlá automaticky vypnú a po ďalších približne 18 hodinách sa znova zapnú. Svetelná reťaz má spolu so závesným pútkom celkovú dĺžku približne 230 centimetrov a kábel i priehradka na batérie sú priehľadné.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.