Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2013
Svetelná lišta s LED

Svetelná lišta s LED

Svieti v 15-ich rôznych farbách a nabielo. Ideálna na nepriame osvetlenie nábytku a pod. Obzvlášť ohybná. Možno zastrihnúť podľa potreby, so značkami na skrátenie. Samolepiaca vďaka 3M lepiacej páske. Na použitie v miestnosti. S 30-mi LED diódami. Pohodlná obsluha pomocou diaľkového ovládania: s funkciou stmievania a 4-mi rôznymi svetelnými efektmi, napr. so zmenou farby. Vrátane držiaka kábla a batérie do diaľkového ovládania.
24,95 €
24,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Svetelná guľa s LED

Ozdobné exteriérové svietidlo, ktoré je napájané akumulátorom
Energia: A+ (od A++ do A)
34,95 € 27,95 € Quickshop

Svetelná tabuľa s LED »Paríž«

Vytlačený motív na elegantnom plátne – s 20 LED vydávajúcimi teplé biele svetlo
22,95 € 11,99 € Quickshop