Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Svetelná guľa s LED

Svetelná guľa s LED

Toto ozdobné exteriérové svietidlo napájané akumulátorom vydáva teplé biele svetlo a vyčaruje pôsobivú atmosféru v záhrade, na terase alebo balkóne. Svietidlo v tvare gule je vybavené závesnou šnúrkou a karabínkami – takže ho možno flexibilne umiestniť. Čas svietenia s plne nabitým akumulátorom je približne 12 hodín, svietidlo sa však dá napájať aj prostredníctvom kábla. Zapínač/vypínač sa nachádza priamo na svetelnej guli. Úspora energie s LED Toto svietidlo má LED žiarovky energetickej triedy A+. 200 lúmenov, 3 kWh/1 000 h. Vydávajú teplé biele svetlo.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.