Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Sušiak na pulóvre

Sušiak na pulóvre

Nie všetko oblečenie je možné po vypratí zavesiť na šnúru na bielizeň. Pletené pulóvre alebo jemné blúzky sa napríklad vysušia veľmi šetrne na vyklenutej ploche na sušenie z priedušnej polyesterovej tkaniny, pretože je tu zabezpečené optimálne prúdenie vzduchu. Tento sušiak má veľkú plochu na sušenie približne 84 x 68 centimetrov a dá sa umiestniť všade – či už na vaňu, práčku, sušičku alebo priamo pred radiátor. Možno ho zložiť do malého formátu Ohybný kovový rám dobre drží tvar vďaka upínaciemu popruhu. Sušiak na pulóvre možno zložiť do malého formátu a priestorovo úsporne uschovať alebo zavesiť v skrini.

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.