Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Súprava XL úložných boxov

Súprava XL úložných boxov

Tieto úložné boxy s veľkorysými rozmermi zo stabilného kartónu poskytujú veľa úložného priestoru a ochranu pred prachom alebo moľami. Majú optimálnu hĺbku na uloženie na šatníkových skriniach, zmestia sa však aj pod posteľ alebo do regálov. Boxy majú látkový poťah v ľanovom vzhľade a držadlá pripevnené nitmi. Keďže majú dno s povrchovou úpravou, dajú sa úplne jednoducho presúvať aj naplnené – a ak ich práve nepoužívate, môžete ich uložiť do seba.
54,95 €
54,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky