Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Súprava valčekov na cesto

Súprava valčekov na cesto

S touto súpravou rýchlo a ľahko vyvaľkáte a ozdobíte cesto, fondán, marcipán a mnoho ďalšieho. Pomocou dvoch dištančných vložiek je možné aj vyvaľkanie do presnej hrúbky 2 mm, resp. 4 mm. Pre tieto valčeky na cesto nie sú žiadny problém ani veľké plochy, ako napríklad hmoty na poťahovanie tort. Vrátane štruktúrovanej podložky na vytvorenie kvetinového ozdobného motívu Vďaka priloženej silikónovej podložke za okamih vyčarujete kvetinový ozdobný motív. Podložku stačí položiť na vyvaľkanú hmotu a prejsť po nej valčekom. Štruktúrovaná podložka je vhodná aj na sušienky a keksíky, vtedy sa cesto pomocou podložky ozdobí ešte pred vykrajovaním. Jednotlivé časti tejto súpravy sú vhodné do umývačky riadu.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.