Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Súprava špičiek na zdobenie

Súprava špičiek na zdobenie

Pre malé umelecké diela na maškrtenie. Táto súprava špičiek na zdobenie je ideálna napríklad na kreatívne zdobenie tort, cupcakov a veľkonočného pečiva maslovým krémom, šľahačkou alebo čokoládou. Súprava zahŕňa dvanásť rôznych špičiek na zdobenie, jedno zdobiace vrecúško na opakované použitie a jeden držiak na jednoduché tvorenie kvetov z cukru. Priložený závit umožňuje jednoduchú výmenu špičiek počas zdobenia. Špičky na zdobenie sú vhodné do umývačky riadu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.