Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Súprava škrabiek

Súprava škrabiek

Univerzálna škrabka a špeciálna škrabka so zúbkovanou čepeľou Nezáleží na hrúbke šupky, vďaka tejto súprave škrabiek s pohyblivými čepeľami z tvrdenej čepeľovej ušľachtilej ocele sa zbavíte všetkých šupiek. S univerzálnou škrabkou obratom ruky ošúpete akékoľvek ovocie a zeleninu. Špeciálna škrabka má zúbkovanú čepeľ na tenkú šupku, napríklad na kivi alebo broskyne. Škrabky sú ergonomicky tvarované a majú povrch Soft Touch, vďaka čomu sa dobre držia v ruke. Sú vhodné pre pravákov i ľavákov a môžu sa umývať v umývačke riadu. Škrabky sa dajú zaklapnúť k sebe a priestorovo úsporne uložiť, pokope ich drží magnet.

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.