Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW23 2017
Súprava riadu na stanovanie

Súprava riadu na stanovanie

Ľahký, stabilný a premyslený do posledného detailu Táto súprava riadu je ideálna pre milovníkov vonkajších aktivít, ktorí uprednostňujú ľahký a stabilný riad, napríklad na trekingovej túre, pri stanovaní alebo pikniku. Tento 4-dielny riad na stanovanie s dvomi taniermi a dvomi pohármi urobí skvelý dojem aj svojim premysleným dizajnom a sviežimi farbami! Poháre je možné zasunúť do tanierov, takže na držanie stačí jedna ruka. S hmotnosťou len 260 gramov je táto súprava riadu skutočnou ľahkou váhou v batožine. Priestorovo úsporné a bezpečné prenášanie Po umytí sa poháre dajú vložiť do seba a priestorovo úsporne uložiť do tanierov. Pružná silikónová páska slúži na zaistenie riadu pri prenášaní.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.