Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2015
Súprava reflexných nálepiek, červená

Súprava reflexných nálepiek, červená

Aby Vás bolo v cestnej premávke lepšie vidieť V ročnom období, keď sa skoro stmieva, by sa mal každý – školák, cyklista aj chodec – obliekať tak, aby bol pre vodičov dobre viditeľný z dostatočnej vzdialenosti. Tieto samolepiace reflexné nálepky zaistia, aby Vás bolo za súmraku, tmy a nepriaznivých svetelných podmienok lepšie vidieť. Svietia, keď sú osvetlené pouličnými svetlami alebo svetlometmi áut. Výborne držia na hladkých povrchoch a väčšine textílií, ako napríklad na školských aktovkách, kufroch, dáždnikoch, detských kočíkoch alebo gumových čižmách. Na individuálne stvárnenie oblečenia a pod. Vďaka nálepkám bude Vaše oblečenie nielen bezpečnejšie, ale aj krajšie! Môžete nimi len tak mimochodom skrášliť svoju bundu alebo tašku a bezpečne doraziť do cieľa.

Naposledy v ponuke: CW36/2015  Dážď a vietor nemajú šancu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.