Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2016
Súprava rámikov na pletenie, kruhové

Súprava rámikov na pletenie, kruhové

Uľahčujú pletenie čiapok. Tieto rámiky na pletenie fungujú na tom istom princípe ako cievka na pletenie dutiniek – na zhotovenie napríklad moderných dutých šálov alebo návlekov nemusíte ovládať ani základy pletenia. Táto 5-dielna súprava obsahuje okrem troch rámikov rôznej veľkosti aj zahnutý háčik na ľahké naberanie očiek, plastovú ihlu na zapošívanie priadzí a podrobný návod.

Naposledy v ponuke: CW22/2016  VÝPREDAJ

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.